CİN MEZARLIĞI ÜZERİNE YAPILAN TERK EDİLMİŞ VİLLALAR ! ( PARANORMAL OLAYLAR )

CİN MEZARLIĞI ÜZERİNE YAPILAN TERK EDİLMİŞ VİLLALAR ! ( PARANORMAL OLAYLAR )

18 Views
Published
ABONE OLMAYI UNUTMAYIN !
https://www.youtube.com/channel/UCFbNeyrYSIfywzSqIpmRX6Q?sub_confirmation=1

İnstagram : https://www.instagram.com/balinnkerem/?hl=tr

CİN MEZARLIĞI ÜZERİNE YAPILAN TERK EDİLMİŞ VİLLALAR ! ( PARANORMAL OLAYLAR )

Bu videoda neler öğreneceksiniz ?
Bu video'da cin mezarlığı olduğu söylenilen yerin üzerine villa yapmaya karar veren ama oranın cin mezarlığı olduğunu bilmeyen bir adamın yaşadıkları ve sonrasında evi öylece bırakıp gitmesi, orada çalışan işçilerin başına garip olaylar gelmesiyle beraber bir kaç işçinin çatıdan düşerek ağır sakatlanması ve bağzı işçilerin garip şeyler ile karşılaşması tesadüf mü ? bir hoca getirip durumu çözmek adına ama getirdikleri hocanın oranın cin mezarlığı olduğunu söylemesi ve müdahale edememesi üzerine villa'lar öylece bırakılmış, bizde araştırmak üzere olayların yaşandığı eve gittik, detayı video içerisindedir. İYİ SEYİRLER..


Merhaba ben Kerem Balin
Herkesin gitmeye korktuğu yerleri araştırıp çekip yapmak için sürekli araştırma içerisine giriyorum , paranormal olaylar dediğiniz zaman aklınıza benim gelmem için , en tehlikeli, en büyük vakaların olduğu yerlere gidip çekim yapıp sizlerle paylaşmak için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum.

Türkiyede görülmemiş vakaları görüp cinler hakkında genel bir bilgiye sahip olmak istiyorsanız videolarımı kaçırmamanızı öneririm :)

İzleyip ve abone olduğunuz için teşekkür ederim..
Sign in or sign up to post comments.
Be the first to comment