Cinli DELİ Hastanesinde TEK BAŞIMA Bir Gece ! - Paranormal Olaylar

Cinli DELİ Hastanesinde TEK BAŞIMA Bir Gece ! - Paranormal Olaylar

37 Views
Published
Bundan 100 150 yıl önce hastahanenin bulunduğu bu yer mezarlıktı. 100 yılı aşkın bir süredir kullanılan mezarlıkta yer kalmayınca başka bir yere daha büyük mezarlık yapılmış. Yaklaşık 50 yıl daha mezarlık olarak kalan bu arazi 90'lı yıllarda akıl hastanesi olarak kullanılmaya karar verilmiş. O yıllarda ülkedeki tehlikeli delileri buraya yatırmayı planlamışlar ve mezarlık taşınıp yerine akıl hastahanesi yapılmıştır.

Akıl hastanesi faaliyete geçmiş ve hastaları almaya başlamışlar. Hastahanenin daha ilk yılında bir takım paranormal olaylar olmaya başlamış. Olaylardan en can alıcıları ise şöyledir; hastahanenin ilk yıllarında çığlık seslerine benzer sesler duyulmuş ve hastahane çalışanları burada kalan hastalardan birinin çığlık attığını fark etmiş. Hastayı sakinleştirmeye çalışmışlar fakat bir türlü sakinleştirememişlerdir. Hastanın söyledikleri kan donduracak cinsten.

Olayı yaşayan hastabakıcısı'nın anlattıkları şöyledir; klasik iş günüydü o gece nöbetçi bendim. Hastalardan birinin çığlık attığını duydum. Ben ve mesai arkadaşlarım hemen hastaya müdahale ettik. Sakinleştirme çabalarımız boşaydı, hasta çıldırmış bir şekilde çığlık çığlığaydı. Siyah şeytanların geldiğini ve onu götürmek istediğini söylüyordu. Ve biz oradayken bile gördüğünü sandığı varlıkları hala görüyor ve onlara bağırıyordu. Burası akıl hastalarıyla dolu bir yer ve bunlarda akıl hastası olduğu için hastanın anlattıklarına inanmadık.Fakat ilerleyen zamanlarda hastanın söylediklerini biz çalışanlarda zamanla görmeye ve duymaya başladık. Hastahanemiz doğa ile iç içe bir yerde hemen karşımızda ormanlık arazi bulunmakta. Bir gün o ormanlık arazide tıpkı hastanın anlattığı gibi sim siyah varlıklar dikilmiş bana bakıyorlardı. İlk gördüğümde gözlerime inanamadım. Fakat dikkatlice baktığımda hala oradaydılar. Arkadaşlarıma göstermek istediğimde ise yok oldular. Bu olaydan sonra gece mesaim bitti daha sonra evime gittim ve bir daha o hastahane uğramadım. İşime son verildi. Biraz zaman geçtikten sonra bu olayı anlatan hastanın öldüğü söylendi. Ağzı açık dili dönmüş bir vaziyette bulunmuş. Bulunduğunda duvara siyah şeytanlar burada yazısı varmış. Korkunç bir ölüm haberiydi.

Burası bir akıl hastahanesi olduğu için yaşanan olayların hepsini hastaların yaptığını düşünmüşler veya hastalar ile uğraşmaktan kafa kalmadığı için duyduklar veya gördüklerini psikolojik durumlara bağlamışlardır.
Daha sonra çok sürmeden hastanedeki olaylar artmaya başlamış ve gezdiğimiz diğer mekanlar gibi burasıda kapatılmıştır.

Yakınlardaki köylülerin inancına göre buradaki mezarlık 100 yıldan fazladır mezarlık olarak kullanılıyordu. Bu mezarlıkta yatırların olduğu söyleniyor. Evliyaların yattığı iddia ediliyor. Hastahane yapılma kararı alındığında buradaki mezarlığın taşındığı ise tam bir yalan habermiş. Aksine mezarlığı taşımamışlar direk kazıyıp kemikleri ve mezarlıkları darmadağın etmişler ve üzerine hastahane yapılmıştır.
Yaşanmış gerçek bir olaydan...

DİKKAT! Videoyu izlemeye başlamadan önce burayı sonuna kadar okursanız, olayları daha iyi anlar ve çözersiniz.Uzun zaman önce terk edilen bu mekanın adı, Alman generalin perili evi, burayı geziyoruz ve gizemleri araştırıyoruz, evlere giriyoruz.Videoyu çekerken başımıza türlü olaylar geliyor, bunların çoğu açıklanamayacak düzeyde.Videoyu başından sonuna kadar izleyin, olayları çözmemize yardımcı olun! 50.000 beğeni yeni VAKA.
►Yeni videoları kaçırmamak için 'ABONE OL' tuşuna basmayı ve ZİL'e tıklayarak bildirimleri açmayı unutmayın: https://bit.ly/2vPc3qf

BİZE ULAŞIN:
☎PR&Business : muratzby07@gmail.com
▶Murat ÖZBEY: http://instagram.com/muratozbeyhd/
▶Abdullah DÖNMEZ: http://instagram.com/abdullahdnmzz/
▶Mete ÖZCAN: https://www.instagram.com/34.mete

➤Bunlarıda İzlemeyi Unutmayın !
ATİYE DİZİSİNDEKİ MAĞARA YER ALTI TÜNELLERİNDE ( İstanbul Dehlizlerinde ) Bir Gece !: https://youtu.be/bICHUZ7fwg8
Su Altı Arama Videosu - (İphone, cüzdan ve altın) Bulduk !: https://youtu.be/1gzPzowq078
CİNLERİN MUSALLAT OLDUĞU KÖY! - Gördüklerimize İnanamadık (Paranormal Olaylar): https://youtu.be/rLvxA2txnlI
KIBLEDERE KÖYÜNDE BİR GECE 2 - https://youtu.be/KV7v66Yi0f4
CÜHENNA KABİLESİ İLE BİR GECE 2 ! (TRAKYA)
https://youtu.be/SbxGsFv-BR8
Define Bulduk, C..LER MUSALLAT OLDU! (Denizli C..li Köy) - https://youtu.be/zwfbs5R8X2k
C..Lİ BÜYÜCÜNÜN EVİNDE BİR GECE - https://youtu.be/7zLXce0VQLM
KARADEDELER OLAYI 2 / O KÖYDE BİR GECE DAHA - https://youtu.be/mNBVkzehh7s
TERKEDİLMİŞ AKIL HASTAHANESİNDE BİR GECE ! - https://youtu.be/t75KIxI_0G0
ZÖHRE KADININ RUHU (Malatya Terkedilmiş Konak) - https://youtu.be/4c52zxjOK48
BURSA HAYALET KÖY BİR GECE 2 ( Bir Sürü Büyü Bulduk ) - https://youtu.be/awfLvDp0HOc

Birbirinden eğlenceli kamera şakaları, sosyal deney, parodiler, müzikal videolar ile dolu Türkiye'de yapılmayanları yapmak için uğraşan hedefleri büyük olan dopdolu çılgın bir kanal !
Sign in or sign up to post comments.
Be the first to comment