EVİN HER ODASINDA KAMERA VAR BÜYÜCÜ GARİBE VAKASI ! TEK ÇEKİM - Paranormal olaylar

EVİN HER ODASINDA KAMERA VAR BÜYÜCÜ GARİBE VAKASI ! TEK ÇEKİM - Paranormal olaylar

14 Views
Published
ARKADAŞLAR VİDEOYU SONUNA KADAR İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİZ.
Merhaba arkadaşlar emeklerimizin karşılığı olarak sizden bu videoyu beğenip kanala abone olmanızı rica ediyoruz, unutmayın siz varsanız bizde varız.
Video özeti :Büyücü garibenin ürpertici evini yeniden inceleme kararı aldım. Bütün ekipmanlarımı topladım ve evin tüm odalarını kameralar yerleştirdim.
gözümden hiçbir şey kaçmasın istiyordum. Olayların şiddetini arttırmak için büyücünün eşyaları ile bir ritüel denemesi yaptım ve başarılı olduğuna inanıyordum. Büyücünün evinde geçirdiğim bir gece boyunca başıma birden fazla paranormal olaylar geldi. Sizlerde bu yaşadıklarıma tanık olmak istiyorsanız videoyu başından sonuna kadar izleyin ve gördüklerinin bizlerle yorumlayın adrenalin merkezi iyi seyirler diler.

Adrenalin merkezi kanalı : Paranormal olaylar ve vakaların yaşandığı terk edilmiş yerlere gidip o yerlerin incelemesini yaparak olaylardaki sır perdesini çözmeye çalışmaktayız.
Cinlerin musallat olduğu insanlar , harabe yerler, terk edilmiş evler, cinlerin yaşadığı evler, paranormal olaylar , gizemli ve ilginç olaylar, vakalar vb şeyleri inceleyip tecrübelerimize tecrübe katmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda da
yaşadığımız şeyleri kayda alıp sizlere sunmaktayız ,genelde paranormal olayların yaşandığı yerlerde bir gün veya bir gece geçirmekteyiz. unutmayın siz varsanız bizde varız .

Bizleri ınstagram adresinden de takip ederek destekleyebilirsiniz :
https://www.instagram.com/turgaytrun/​ ← ⇚⇚ Turgay Torun
https://www.instagram.com/adrenalin_merkez/ ← ⇚⇚ KANALIN HESABI
Sign in or sign up to post comments.
Be the first to comment