Gerçek KARADEDELER OLAYI - O KÖYDE Bir Gece Geçirdik! - Paranormal Olaylar

Gerçek KARADEDELER OLAYI - O KÖYDE Bir Gece Geçirdik! - Paranormal Olaylar

14 Views
Published
DİKKAT! Bizden sürekli olarak karadedeler olayı diye bilinen film ve dizi konusu olan cin ve cinli vakayı araştırmak üzere, terk edilmiş paranormal olaylar yaşanılan köye gitmemizi istiyordunuz, ramazan bayramı na özel gittik. Yıllardır buraya gidin diyordunuz, işte zamanı geldi. Videoyu başından sonuna kadar izleyin, olayları çözmemize yardımcı olun. Bu özel bölüm için, emeğimizin karşılığı olarak beğenmeyi unutmayın. 50.000+ BEĞENİDE DEVAMI GELECEKTİR.

► En iyi deneyim için kulaklıkla ve 1080p olarak izleyin. Eğer televizyondan izliyorsanız, 1080p'de yüksek ses ile izleyin.

Bizi instagram takip ettikten sonra, hikayenize etiketleyin bizde sizi paylaşalım!
►Can Yavuz: https://www.instagram.com/canxyavuzx/​ ►Arifhan: https://www.instagram.com/arifhanx/​
► Nova Prospekt: https://www.instagram.com/nova.prospekt/​

Türkiye'nin ilk ve en büyük paranormal olay araştırma, terk edilmiş yerleri inceleme ve açıklanamayan olayların izini sürme kanalı olarak yıllardır bizden gitmemizi istediğiniz yere gittik. İnternet ortamında bir çok video ve yazıya hatta sinema filmine konu olmuş olan bir hikayeyi araştırmak üzere yollara koyulduk. Kimileri ve farklı kaynaklar davutlu köyü olduğunu iddia ediyor, bazı kaynaklar ise olayın başka ilde yaşandığını sadece film için yanıltmaca olmasını sağlayacak şekilde isminin farklı lanse edildiğini yazıyor. Hangisi tam olarak doğrudur bilinmez... Fakat bize uzun süredir gelen mailler ve instagram mesajları doğrultusunda Samsun'da bulunan bu köye gittik ve köyün muhtarı ile konuştuk. Bizzat muhtar bize ulaştı ve olayı anlattı. Söylediğine göre kendi akrabaları bu olaya tanıklık etmiş ve bütün olup biteni bize anlatarak sizlere sunmamızı istedi. Başlarda gidip gitmeme konusunda kararsız kalmıştık ama birde bu olayı dinleyelim diye yollara koyulduk. Bu olay diğer duyduklarınızdan daha farklı ve derin gibi geldi bizlere. Yorum sizin. Video boyunca beşik sallanmaları, kendi kendine yanan ateşler, eşyaların yer değiştirmesi gibi bir çok olay yaşadık. Ayrıca kendimizi korumak için ritüel yapmak zorundaydık, yaptık. Anlatılanlara göre zamanında bu köyde garip hadiseler yaşanmış. Filmlere konu olan bu olayın hikayesi.
Çeyrek asır öncesinde yaşanılan bu dehşet verici olaylar şu şekilde anlatılıyor. Zamanında bu evde yaşayan mutlu, mesut bir aile varmış. Nedeni nedir tam olarak bilinmez, ailenin küçük çocuğu babasının av aletini alarak ailesini katlediyor. En sonunda ise kendini katlederek karanlığa gömülüyor... Sesleri duyan köylüler eve geldiğinde küçük çocuk ve ailesinin cansız bedenini buluyor.
İlginçtir ki evde bir sürü Arapça kağıt parçaları, muskalar ve bezlere yazılmış nazar boncuklu dualar da görüyorlar. Jandarma olaya müdahale etse de, köylü tarafından çok sevildikleri için, köylüler buldukları tılsım ve büyüleri alarak hoca hoca geziyor. Neredeyse bütün hocalar bunun bir BETR' CİN musallatı olduğunu ve çocuğa musallat olarak cinnet geçirmesini sağladıklarını söylüyor. O gün bu gündür, ne eve ne de çevresine gidip gelen olmuş. Zaman zaman röportaj yapmak için bazı gazete ve dergilerden gelenler oluyor fakat hiçbir şey bulamıyorlarmış. Köylü halkın söylemesine göre, uzun boylu ve kapkara gözleri olan kara sakallı yaşlı adam kılığında elinde ibrik taşıyan cinniler görünüyor ve insanları köyü terk etmeleri hususunda uyarıyorlarmış. Kimi zamanda bu sakallı kara adamlar, siyah bir gölgeye dönüşüp göğe yükseliyormuş. Videoyu başından sonuna kadar izleyin, olayları çözün. 50 BİN BEĞENİYİ GEÇTİĞİNDE YENİ BÖLÜM GELECEKTİR.

Ayrıcalıklardan yararlanmak için bu kanala katılın:
https://www.youtube.com/channel/UCDhpJNSO22CLQss6ArVw0pg/join

Bunları da izlemeyi unutmayın:
HAZİNE SANDIĞI AÇTIK - Defineci ile Karşılaştık SONU HASTANEDE BİTTİ! https://www.youtube.com/watch?v=K-TiQJQl0d8
Kendiliğinden Kaybolan Ev LANETLİ 3 Kardeşler Vakası:
https://www.youtube.com/watch?v=_6B5wK9NAf4
Kamburlu Köyü MİHREZ Cin Padişahı:
https://www.youtube.com/watch?v=sHhqrq74ap4
CAZU Karısı Çukuruna Girdik! LANETLİ Evde Bir Gece:
https://www.youtube.com/watch?v=0ax6eAjHHzE

Daha fazlası için lütfen beğenmeyi unutmayın❤ Merhaba, videoları sizlere en iyi ve en kaliteli şekilde iletmek için çaba sarf ediyoruz. Video çekimleri sırasında oldukça zorlanıyoruz ve zaman harcıyoruz. Daha kaliteli videolar çekmemiz ve bizlere destek olmak için videoyu "beğenmeyi" unutmayın.
Sign in or sign up to post comments.
Be the first to comment