Piknikte Yaşanan Cin Vakası (+18) KORKU HİKAYELERİ /CİN HİKAYELERİ YAŞANMIŞ PARANORMAL HİKAYELER

Piknikte Yaşanan Cin Vakası (+18) KORKU HİKAYELERİ /CİN HİKAYELERİ YAŞANMIŞ PARANORMAL HİKAYELER

26 Views
Published
Takipçim Özlem Hanım’ın başından geçen yaşanmış gerçek bir hikaye ile karşınızdayım. Aslında bu seslendirmede Özlem Hanım’ın yaşadığı bir kaç olayı anlattım. Gittikleri tatil beldesinde, gece karanlığında piknik için durdukları ormanda her şey başlıyor. Terkedilmiş bir evin içinde ateş için toplanan çalıları almak istediklerinde yaşlı bir kadın kılığına girmiş cin karşılarına çıkar, odunları ve orayı terk etmelerini söyler daha sonra deniz kenarında ateş yapmak istediklerinde ateşleri yanmaz ve bir cin kabilesinin bulundukları yerin yakınına geldiklerini görürler. Bir çember çizip kocaman bir ateş yaktıklarına şahit olurlar.Daha sonra bunların cin olduklarını fark edip dua etmeye başlarlar. Bu arada Özlem Hanım’ın başından geçen ilk olay bu değildir. Dedesi aslında bir cin olduğu için cinlerle ilgili bir çok olaya şahit olur.

Yaşanan bu olayların tamamını sizler için seslendirdim. Sizinde başınızdan geçen böyle bir olay varsa benimle iletişime geçebilirsiniz.

Kanalıma abone olmayı, videolarımı beğenmeyi ve bildirimler için zil tuşuna basmayı unutmayın.

#define #cin #ifrit #cinkabilesi #arkeolog #korku #cinvakaları #cinleralemi #mezartaşı #mezarlık #gizligizemliolaylar #paranormal #paranormalolaylarmezarliktakiesrarengiz görüntüler #huddam #kanlidere puslu köy #kiblesiz köy #buevdecinmivar#cinlerin musallat olduğu köy #karadedeler olayi#yakalanmiscin #magaradaki cin daveti #gizligizemliolaylar
#takipçihikayesi #hüddamınoğlu #hüddamhikayesi #cühennacinkabilesi #paranormalolay #definecicinler #hüddamhikayeleri #hüddam #hüddamhikayesi #hüddamkorkuhikayesi #gerçekhüddamhikayeleri #korkuhikayeleri #hüddamınhikayesi #paranormal #paranormalolaylar #paranormalhikayeler #korkuvideoları #korkufilmleri #korkunç #esrarengiz #esrarengizolaylar #gizemlivarlıklar #yaşanmışolaylar #yaşanmışgerçekolaylar #gerçekkorkuhikayeleri r''
#yaşanmışkorkuhikayeleri
#korkuhikayeleri
#korkuhikayesi
#paranormalhikayeler
#paranormalolaylar


hikayelerim noter tarafından adımıza tescillidir !!
hikaye telif hak sahibi: gizligizemliolaylar
izinsiz kullanılması ve değiştirilmesi suçtur. böyle bir durumda hak talebi hakkımız mevcuttur.

Bu kanalda bulunan video ve seslendirme içeriklerinin hakkı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında yukarıda hesapları belirtilmekte olan GİZLİGİZEMLİOLAYLAR kanalına aittir. İkinci ve üçüncü şahıslar, tüzel kişiler, Youtube ve benzeri hizmet veren video sayfalarındaki kanal ve hesaplar, web sayfaları, Bloglar, Twitter, Facebook, Google+, Pinterest İnstagram vs. sosyal paylaşım platformlarında izinsiz paylaşılamaz, Çoğaltılamaz ve kopyalanamaz.
© GİZLİGİZEMLİOLAYLAR 2020 - Tüm Hakları Saklıdır.

https://youtu.be/rjtaC-1U9Ec
MEZARLIKTAN GELEN BEBEK SESLERİ

https://youtu.be/mAaCbI3gJFY

https://youtu.be/mAaCbI3gJFY
Sign in or sign up to post comments.
Be the first to comment