ÜMMÜ SIBYAN BÜYÜCÜ KADININ EVİNDE BİR GECE - Paranormal Olaylar

ÜMMÜ SIBYAN BÜYÜCÜ KADININ EVİNDE BİR GECE - Paranormal Olaylar

25 Views
Published
Bu videoda Büyücü bir kadının geçmiş te ümmü sıbyan cin kabilesi ile yaptığı antlaşma ve köyde yaşanılan, aileler arasında yaşanan olayların geçtiği bölgeye giderek o ev de bir gece geçiriyoruz.

Ümmü Sübyan/ (ümmü sıbyan) dişi bir şaytanın ismidir, Tek amacı insan soyuna düşmanlıktır. Bunun İçin yemin etmiştir ve hep bu gaye için mücadele eder.Musallat olduğu kişiler mutlaka Ümmü sıbyan muskası/duası taşımalıdır.Hamile kadınlara ve karnındaki bebeğe, yeni doğmuş bebeklere ve anne'ye musallat olur. Yaşanılan olayın tam yerine giderek bütün olayı inceliyoruz. Uzun bir dağ yürüyüşünün ardından, ormanlardan geçerek bölgede kalan tek eve varıyor ve büyücü kadının evine giriyoruz. Her şeyi incelerken kendi kendine yer değiştiren eşyalar, garip sesler, evin sallanması, görülen bir varlık ve nice olaya tanıklık ediyoruz.

Bir zamanlar, dağlık bir belde şehri olan M. köyünde çocuğu olmayan yaşlı bir kadın varmış. Çocuğu olmadığı için çocukları çok severmiş.
Fakat bir üfürükçüden aldığı tavsiyeden sonra, Ümmü Sıbyan cinleri ile anlaşma yaparak çocuk sahibi olacağına inanmış.
Anlaşmadan sonra köydeki yeni doğan çocukları ailelerinden istemiş, geleceklerinin güzel olacağını vaad etmiş, iyi bir büyü yapacağını söylemiş.
Köylülerden bazıları bu kadına inanarak çocuklarını ona emanet etmiş fakat çocuklardan çoğu vefat etmiş ve bir daha ulaşılamamış.
Ümmü sıbyan cinleri kadının aklına girerek, çocukları kurban istemiş ancak bu şekilde çocuğunun olacağını söylemiş...
Köylüler, kadının evini basarak kadını bulmaya çalışmış. Kadın ortalıkta yokmuş, mağaralara bakmışlar, dağlara bakmışlar bulamamışlar.
Geri dönüşte, büyücü kadını tamda kendi evinin önünde bulmuşlar. Vefat eden çocukların aileleri, genç bir kızın önderliğinde kadını yakalatmış ve söylendiğine göre taşlayarak defin etmiş
Gel zaman git zaman köyde yeni doğan çocuklara ümmü sıbyan musallat olmasın diye kulaklarına kadının isimleri söylenmiş.
Kadının mezarı evinin arazisindeymiş ve anlatıldığına göre o mezarlığı bulup dua edersen, bir gece iyilik meleğin olup her istediğini yaparmış...Gerilim , aksiyon , macera dolu videomuzu izlerken, yorumlarınızı belirtmeyi unutmayın. Kim bilir gözden kaçırdığımız ve duyamadığımız şeyler olabilir, işte devreye burada siz giriyorsunuz.

Türkiye'nin ilk ve en büyük korku, gerilim, paranormal olay araştırma kanalı olarak sizler için araştırmalarımıza devam edeceğiz.Bu yüzden videoyu başından sonuna kadar izleyin, olayları çözmemize yardımcı olun!

ÜMMÜ SIBYAN BÜYÜCÜ KADININ EVİNDE BİR GECE - Paranormal Olaylar

Bizi instagram'dan takip etmeyi kesinlikle unutmayın!
►Can Yavuz: https://www.instagram.com/canxyavuzx/
►Arifhan: https://www.instagram.com/arifhanx/
► Nova Prospekt: https://www.instagram.com/nova.prospekt/
►Yeni videoları kaçırmamak için 'ABONE OL' tuşuna basmayı ve ZİL'e tıklayarak bildirimleri açın: http://bit.ly/NGejZa

Bunlarıda izlemeyi unutmayın:
El Ervah CİN KÖYÜ: https://www.youtube.com/watch?v=R2_m-LK1v6I
Türkiye'nin en büyük terk edilmiş hastanesine girdik! https://www.youtube.com/watch?v=C7foiZ23JMY
Cinlerin sahiplendiği mandıraya girdik! https://www.youtube.com/watch?v=Soc7ZMXK9yA

Videoyu beğenerek ve yorum yaparak destek olabilirsiniz.
Twitter: https://twitter.com/canxyavuzx
SNAPCHAT: novaoverlord
FACEBOOK: https://www.facebook.com/ProspektNova/

Merhaba, videoları sizlere en iyi ve en kaliteli şekilde iletmek için çaba sarf ediyoruz.Video çekimleri sırasında oldukça zorlanıyoruz ve zaman harcıyoruz.Daha kaliteli videolar çekmemiz ve bizlere destek olmak için videoyu "beğenmeyi" unutmayın.

Teşekkürler.
Sign in or sign up to post comments.
Be the first to comment