İHTİYAR BÜYÜCÜ GARİBE'NİN EVİ ! KORKU DOLU BİR GECE - Paranormal olaylar

İHTİYAR BÜYÜCÜ GARİBE'NİN EVİ ! KORKU DOLU BİR GECE - Paranormal olaylar

19 Views
Published
ARKADAŞLAR VİDEOYU SONUNA KADAR İZLEMENİZİ TAVSİYE EDERİZ.
Merhaba arkadaşlar emeklerimizin karşılığı olarak sizden bu videoyu beğenip kanala abone olmanızı rica ediyoruz, unutmayın siz varsanız bizde varız.
Video özeti : Paranormal olayların yaşandığı ihtiyar büyücü garibenin evini incelemeye gittik. Nesneler gözümüzün önünde hareket etti. büyücü garibenin cinleri halen daha bu evde olduğunu düşünmekteyiz. Geçirdiğimiz bir gece boyunca başımıza gelen tüm paranormal olayları kayda alarak sizlere sunduk herkese iyi seyirler dileriz.

Adrenalin merkezi kanalı : Paranormal olaylar ve vakaların yaşandığı terk edilmiş yerlere gidip o yerlerin incelemesini yaparak olaylardaki sır perdesini çözmeye çalışmaktayız.
Cinlerin musallat olduğu insanlar , harabe yerler, terk edilmiş evler, cinlerin yaşadığı evler, paranormal olaylar , gizemli ve ilginç olaylar, vakalar vb şeyleri inceleyip tecrübelerimize tecrübe katmaya çalışıyoruz. Aynı zamanda da
yaşadığımız şeyleri kayda alıp sizlere sunmaktayız ,genelde paranormal olayların yaşandığı yerlerde bir gün veya bir gece geçirmekteyiz. unutmayın siz varsanız bizde varız .

Bizleri ınstagram adresinden de takip ederek destekleyebilirsiniz :
https://www.instagram.com/turgaytrun/​ ← ⇚⇚ turgay torun
https://www.instagram.com/adrenalin_merkez/ ← ⇚⇚ KANALIN HESABI
https://www.instagram.com/emreakln0/​ ​ ← ⇚⇚ emre can aklan
Sign in or sign up to post comments.
Be the first to comment